"Podejdźcie do krawędzi- nie spadniemy!
Podejdźcie do krawędzi - nie spadniemy!
podejdźcie do krawędzi - on ich pchnął a ONI POSZYBOWALI!!!"

Guillaume Apollinaire

O Angel's Help

Wiemy, ze często jest tak, ze obawiasz sie swojej wielkości, swojego światła. Wolisz zostać w czymś znanym i pewnym ale niekoniecznie dla Ciebie dobrym. Wiemy, ze czasem potrzebujesz Kogoś kto Ci powie WIEM, że dasz RADĘ. Wiem, że MOŻESZ WIECEJ!!! Kogoś Kto Cię popchnie i powie JUST DO IT!!!

Projekt Angel's Help powstał z potrzeby serca, wiary w to, że od życia zawsze można chcieć WIĘCEJ i założenia, że samorealizacja jest jedną z kluczowych dróg wiodących do szczęścia. Pomyśl chwile o tym, że ludzie są do siebie podobni pod wieloma względami. Aby PRZEŻYĆ musimy jeść, pić, spać, ale aby ŻYC musimy się realizować i wykorzystywać NASZ potencjał!!!!!

My wolimy Życie zamiast przeżycia i chcemy Cię namówić do tego samego.Żeby jednak się realizować musimy wiedzieć czego potrzebujemy, jakie są nasze wartości, cele. I tu w Waszym życiu może być przestrzeń dla Fundacji AH.Naszym głównym celem jest to, aby poprawić Twoją jakość życia z pełnym szacunkiem i założeniem, że to Ty jesteś ekspertem w swoim życiu i to Ty wiesz co jest dla Ciebie najlepsze.

Mamy różnorodny wachlarz możliwości, które chcemy Tobie zaproponować:

  • Organizujemy ogromne eventy dotyczące szczęścia ze znakomitymi prelegentami, Mistrzami w dziedzinie Szczęścia - aby Cie zainspirować!
  • Zapraszamy do Trójmiasta inspirujących ludzi, aby opowiedzieli o swojej drodze na szczyt- abyś wiedział, ze Ty tez możesz i dasz rade!
  • Organizujemy warsztaty, szkolenia, konferencje- abyś się nauczył , że nawet stumilowa podroż zaczyna sie od pierwszego kroku!
  • Proponujemy pomoc psychologiczną abyś wiedział, że po każdej burzy przychodzi słońce i abyś zaczął sobie zadawać pytania co mogę z tym zrobić, czego mnie nauczyła ta sytuacja?
    Zamiast standardowego "dlaczego to mnie właśnie spotkało?"
  • Posiadamy gamę nowatorskich i kreatywnych produktów, które mają za zadanie wywołać uśmiech na Twojej twarzy:-) - abyś wiedział, że jesteś dla Nas ważny i abyś świadomie wybrał życie "po jasnej stronie mocy"
  • Planujemy stworzenie przestrzeni, miejsca w którym będziesz się rozwijał stwarzając najlepszą wersje siebie niejednokrotnie wychodząc ze strefy komfortu, aby sie przekonać, że właśnie tam dzieją się CUDA!!!

Angel's Help
Weźmiemy Cię Pod Swoje Skrzydła

Fundacja Angel's Help
ul. Orna 10
81-574 Gdynia

Numer konta
Bank ING
72 1050 1764 1000 0090 3072 0875