Nasza Misja

Nasze Stowarzyszenie Angel’s HELP powstało dzięki kobietom i dla kobiet. Zrodziło się najpierw w naszych sercach, a później przeszło do rzeczywistości w postaci namacalnego projektu.

Nasza przygoda rozpoczęła się tuż przez ogromnym wydarzeniem jakim jest „Szczęście na głowie”. Cykliczny, coroczny, pierwszy i jedyny event dotyczący życia spełnionego, szczęśliwego życia w nurcie psychologii humanistycznej.

Nasze życie to ciągła gonitwa za większymi pieniędzmi, lepszymi domami, szybszymi samochodami. Zawsze jest coś za czym pędzimy, nie dostrzegając tego co mamy już dziś. Często myślimy „tak będę szczęśliwa/y jak zmienię pracę, jak awansuję, jak się przeprowadzę, jak …jak…jak… Życie biegnie, a moment w którym właśnie mamy zostać szczęśliwymi nie nadchodzi.

Idea i nazwa wydarzenia Szczęście na Głowie wzięła się właśnie stąd, że często szczęście traktujemy jako taki niewypełniony obowiązek, który mamy na swojej głowie. Jeszcze tylko chwila i będę szczęśliwa… No właśnie, zapominamy o tym, że życie jest świętem, że chwila mocy i szczęścia jest tutaj i teraz.

A szczęście to stan umysłu, a nie stan portfela. To nasza decyzja TAK CHCĘ BYĆ SZCZĘŚLIWA!!!

Jak pisze Ewa Foley:

"Możesz patrzeć przez okno i widzieć brudne okno albo piękny ogród. To Twój wybór i Twoja decyzja.
A co za tym idzie konsekwencje Twojej decyzji. Uwierz mi, naprawdę nie jest łatwo żyć widząc ciągle brudne okna!"

Nasza misja to działanie, które spowoduje, że wielu ludzi w Polsce zauważy piękny ogród. I stanie się ludźmi spełnionymi i szczęśliwymi. Pomyślcie o tym. Życie jest tylko jedne i nigdy nie wiemy ile zostało nam poranków i wieczorów. Obudźmy się zatem pewnego dnia i pijąc ciepłą herbatę w zimowy poranek zadecydujmy, aby przyłączyć się do grona ludzi, którzy już powiedzieli życiu i szczęściu TAK. Trafiając pod nasze skrzydła otrzymasz pomoc w wielu dziedzinach. Od dietetyki po szeroko rozumiane działania psychologiczne. Zajmujemy się również organizacją dużych imprez motywacyjno-rozwojowych w myśl zasady, że dobro to jedyna rzecz, którą się mnoży, gdy się nie dzieli.

Komu Już Pomogliśmy?

Podczas kolejnych Edycji Festiwalu "Szczęście Na Głowie" pomagaliśmy ludziom, najczęściej młodym i bardzo młodym ludziom, którzy zostali bardzo ciężko i kompletnie bez własnej winy doświadczeni przez los. Czy to Maciek, ofiara wypadku motocyklowego, który w jego efekcie stracił całą lewą rękę. Czy to Wiktor, chory na naprawdę długą listę rozmaitych ciężkich chorób, bez jednej nogi, ale pełen dobrego humoru i chęci do życia. Czy też Bartuś, nasz najmłodszy Beneficjent, który swoim cudownym uśmiechem zarażał wszystkich obecnych na III Edycji Festiwalu - pomimo tego, że dla niego każdy dzień to ciągła walka o oddech, o kolejne minuty, godziny i dni życia. Każdemu z nich staraliśmy się pomóc tak bardzo, jak tylko się dało. Poniżej możesz przeczytać nieco więcej na temat każdego z naszych beneficjentów!

Angel's Help
Weźmiemy Cię Pod Swoje Skrzydła

Fundacja Angel's Help
ul. Orna 10
81-574 Gdynia

Numer konta
Bank ING
72 1050 1764 1000 0090 3072 0875